Dalszy rozwój forum w twoich rękach!

Ogłoszenia i nowości, czyli to co najważniejsze.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Dalszy rozwój forum w twoich rękach!

Post autor: Maly »

W lipcu wygasa nam domena maluchsim.pl, jako, że zainteresowanie Maluch Simem jest bardzo znikome oraz powstaję Throwback, postanowiliśmy razem z Anarchy, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Dlatego prawdopodobnie na początku przyszłego miesiąca planujemy zakupić domenę o nazwie throwback.pl. Gdy się to stanie, Maluch Sim odejdzie na drugi plan, a główną tematyką będzie oczywiście Throwback, myślimy również o tym, żeby utworzyć działy o innych grach skupiających się na tematyce PRL (albo raczej o modach przerabiających gry na tamte czasy), ale to trzeba jeszcze przemyśleć (napiszcie co o tym myślicie).

Kolejną sprawą jest nasz nowy serwer, który jest pojemniejszy i w ogóle lepszy od naszego dotychczasowego. Ze względu na mniejsze limity miesięcznego transferu oraz większą pojemność dysku, prawdopodobnie powróci hosting obrazków, albo coś jeszcze lepszego. Postanowiłem również, że będę od nowa stawiał całe forum, ponieważ ostatnio dużo namieszałem i niektóre rzeczy zepsułem (kto czyta SB ten wie :P). Także możecie dawać propozycje jakie mody zainstalować (http://www.bbcode.pl/baza-modyfikacji-f29/).

Ostatnią sprawą jest promocja forum, aby dalej to jakoś żyło, to potrzebujemy więcej użytkowników. Więc piszcie swoje propozycję na temat reklamy oraz wszystkiego innego co wcześniej wymieniłem. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Dalszy rozwój forum w twoich rękach!

Post autor: Gierappa »

Jeżeli chodzi o promocje to mój kumpel ma własną stronę, więc go poproszę o to aby umieścił reklamę na niej. Co się tyczy innych gier to myślę że to dobry pomysł. Przy okazji że robisz forum od nowa to też mógłbyś dodać pare nowych rzeczy takich jak Prywatny mini chat czy hosting plików (nie samych obrazków) i więcej emotek.

Można by też wysłać powiadomienia do użytkowników których liczba postów równa się 0, z zapytaniem czy mają zamiar kiedykolwiek wejść na forum.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Dalszy rozwój forum w twoich rękach!

Post autor: Maly »

Szybka decyzja - wybieramy szablon "01-24i7NET" (można go ustawić w panelu użytkownika), czy szukamy innego?
Obrazek
ODPOWIEDZ