Minecraft

Dyskusje na temat różnych gier.
Awatar użytkownika
Kotomoto
Moderator
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 02 sie 2010, 19:04
13
Lokalizacja: Grajewo

Re: Minecraft

Post autor: Kotomoto »

Tyle masz do powiedzenia? :D
Ja to nie lubię tej gry. Kolejny uzależniacz po Tibii i Metin2 i WoW-ie. Nie, żebym gardził w brutalny sposób tymi grami.
Chodzisz ludzikiem i z młotem czy jakimś kilofem chodzisz i nawalasz w te w wewte, a dokładniej w sześciany, a nie, jak niektórzy piszą, w kwadraty, z matematycznego punktu widzenia :D "Kwadratowa Masakra"... prędzej sześcianowa, albo, co gorsza, prostopadłościanowa masakra ;)

PS. Temat o tej grze już był... może scalę posty, jeśli potrafię to w ogóle zrobić :D

Udało mi się, tym samym ponownie otwieram temat o grze Minecraft.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Minecraft

Post autor: Maly »

Kiedyś w tym temacie pisałem, że mi nie działa - teraz działa no i nie przemawia ta gra do mnie. Wolę sobie już z klocków LEGO budować, tak gdzieś 3 lata temu nudziło mi się to złożyłem samochód, niestety kilka razy spadł i nie wygląda tak jak na początku :D. Ostatnio chciałem go trochę odbudować, ale niestety klocki mi się pogubiły i nie mam z czego. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lizak
Wtajemniczony
Posty: 283
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 18:24
13
Lokalizacja: Pomorze

Re: Minecraft

Post autor: Lizak »

Grałem i wydawała się spoko. Ale jak na MultiPlayerze dzieciaki, które pisały na chacie i ich gramatykę, jak i ortografie, nieumiejętność obsługi klawiatury z lenistwa to mnie o zawał brało.
Awatar użytkownika
kubakk
Wtajemniczony
Posty: 228
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2011, 09:55
13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Minecraft

Post autor: kubakk »

Minecraft jest spoko, mam najnowszego "snapshota". Takie snapshoty znajdziecie na stronie twórców: http://mojang.com/
Start>Uruchom>%appdata%>.minecraft>bin>podmieniamy minecraft.jar :D
13w06a - Dodaje on nowe możliwości "Dropperów", nie wiem co one robią, kto może to odkrył?
Jeśli wsadzicie do dispensera lawę, ona się wyleje, jeśli zapalniczkę, blok przed dispenserem się zapali, i jeśli wodę, to wiecie już co :)
Dodaje też "scoreboard'a", na komendę /scoreboard. (chodzi o wynik po śmierci)
Ssssssss... *BUM*
e-sports commentator at: MaD Racing
Awatar użytkownika
daroslaw99
Użytkownik +
Posty: 57
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 22:26
11

Re: Minecraft

Post autor: daroslaw99 »

Lizak, niektóre serwery są nawet spoko, ale są często przepełnione :/ . Ciężko znaleźć serwer dla non-premium. Z kolegą będziemy budować serwerowy spawnpoint na TOP10 Blow'a :D
I♥
MS
Awatar użytkownika
Lizak
Wtajemniczony
Posty: 283
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 18:24
13
Lokalizacja: Pomorze

Re: Minecraft

Post autor: Lizak »

99% serwerów, które znalazłem są non-premium.
Awatar użytkownika
Filip Z M3
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 14:33
8

Re: Minecraft

Post autor: Filip Z M3 »

Maly Minecraft nie działa ci dla tego że nie masz Javy :D To program który pozwala na granie w minecrafta
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Minecraft

Post autor: Maly »

To temat sprzed 3 lat i ten minecraft nie działał mi nie dlatego, że nie miałem javy, tylko to była wina zintegrowanej karty graficznej (Intel GMA 950). Wystarczyło wtedy jeden programik ściągnąć, który przestawiał coś tam hardware na coś tam software i gra po tym działała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bulo
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: piątek 29 lip 2016, 22:18
7
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Minecraft

Post autor: Bulo »

ja na waszym miejscu dałbym szansę takiej grze jak minetest
http://www.minetest.net/
jak minecraft
darmowe
można budować w znacznie większym świecie
sama gra jest malutka, dodaje sie różne rzeczy do niej, aby byly potwory itd, na zasadzie jakby modułów
mnie to się za bardzo nie chce grać, ale może innym się spodoba, jeśli ktoś lubi minecrafta
są serwery itd
Zanim wyślesz wiadomość - sprawdź w słowniku czy błędów nie ma.
Nie obrażaj.
https://www.youtube.com/watch?v=nBqa0zLAB-8
https://www.youtube.com/watch?v=WuCTke1Yw3I
Awatar użytkownika
Lizak
Wtajemniczony
Posty: 283
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 18:24
13
Lokalizacja: Pomorze

Re: Minecraft

Post autor: Lizak »

Jakby jeszcze miał kompatybilność m.in modów z Minecraft. W sumie nie ździwiłbym się jakbym się dowiedział że powstaje jakaś reimplementacja oryginału, OpenMine lub coś w tym stylu.
Przyjrzałem się modom do Minetest i jak będzie sprawnie dalej szło w tym kierunku, to zapowiada się nieźle.
ODPOWIEDZ