Recenzja

Ogólne rozmowy o Maluch Sim 2.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Recenzja

Post autor: Maly »

Gra o której zapewne mało osób słyszało, nie dlatego że jest słaba. Prędzej dlatego że została stworzona przez amatora. Mowa o Maluch Sim 2, jest to następca Maluch Sim'a. Poprawione zostało wiele rzeczy ale największą zmianą jest prawdopodobnie grafika. Do dyspozycji mamy 9 samochodów, zaczynając od poczciwego maluszka kończąc na Coali (Fiacie Pandzie). W grze nie tylko występują Maluchy ale również chyba wszystkie wersje Fiata Cinquecento oraz jeden model Fiata Pandy. Trasy do gry są niestety tylko dwie ale z internetu można pobrać dodatkowe darmowe trasy podobnie jak samochody. Jak na symulator przystało sterować za pomocą klawiatury nie jest tak łatwo. Przechodząc do trybów to takowy jest tylko jeden. Tak zwany "Wyścig z Czasem", ale zabawa jest i tak przednia. Możemy np. zrobić z przyjaciółmi turniej na najlepsze przejechane okrążenie. Szkoda jednak że gra nie została ukończona, z jakiego powodu to chyba nikt nie wie. Może z braku czasu, lub braku chęci? O to możemy się tylko jedynie sprzeczać, ale według mnie duch Maluch Sim i Maluch Sim 2 nigdy nie umrze ze względu na fanów tworzących dodatki do gry. Jeśli nie grałeś w Maluch Sim to musisz to nadrobić, może i ty się zakochasz w tej grze?

Tekst w 100% mój :), jeśli znajdziecie jakieś błędy to napiszcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamilos
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 29 sty 2011, 19:07
13
Lokalizacja: częstochowa

Re: Recenzja

Post autor: kamilos »

:D Bardzo dobra recenzja, szkoda jednak że symulator nie został dokończony. Jak dla mnie mimo że amator robił tą grę to jest lepsza od maluch racer 2 i 1 razem wziętych.
ODPOWIEDZ