Offtopic.

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Maly »

A nie, bo win 7 x64 jest najlepszy.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalk 4
Obrazek
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Offtopic.

Post autor: Gierappa »

Według mnie Ósemka lepsza.
Awatar użytkownika
Lizak
Wtajemniczony
Posty: 283
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 18:24
13
Lokalizacja: Pomorze

Re: Offtopic.

Post autor: Lizak »

Maly - Ale ty masz Unknown. :P
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Offtopic.

Post autor: Gierappa »

o pisał z telefonu.
Awatar użytkownika
Anarchy97
Administrator
Posty: 1166
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 20:19
13
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Anarchy97 »

najlepszy jest nt 2000 i analogicznie xp, który jest na bazie nt ;) nt miałem zanim oddałem jedyny raz starego kompa do naprawy (jakoś tak 5 lat temu), wtedy zainstalowali mi xp, został do końca, teraz mam sprzęt na którym spokojnie mógłbym miec windowsa 8, ale wole moje ulubione XP
Obrazek
Obrazek
Konto zablokowane przez administratora.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Maly »

Miałem kiedyś windowsa 2000, nic złego o nim powiedzieć nie mogę, a XP to już przeżytek bez wsparcia nowych technologii.
Obrazek
Awatar użytkownika
KURT
Użytkownik +
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 03 paź 2010, 20:55
13
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: KURT »

Win 7 jest stabilniejszym systemem od 8, każdy informatyk wam to powie. Co do x64 systemów, niestety ale gdy ma się więcej niż 3,25GB RAM'u, to zaczynają się schody, bo systemy x86 więcej nie czytają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Offtopic.

Post autor: Gierappa »

Ale teraz to już tak naprawde zostały tylko stary XP, tóremu wsparcie kończy się za rok, Vista która jaka jest każdy widzi, 7 która jest nawet dobra i najnowsza 8 która jak narazie jest odbierana za niedopracowany system i wogle, ale to w niej jest "nowoczesność", wygląd menu startowego z 7 znamy już kilku dekad, a 8 to coś można powiedzieć nowego na rynku, jak i również chhyba jeden z ostatnich Windowsów jakie Microsoft wyda.
Awatar użytkownika
Anarchy97
Administrator
Posty: 1166
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 20:19
13
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Anarchy97 »

"8 to coś można powiedzieć nowego na rynku, jak i również chhyba jeden z ostatnich Windowsów jakie Microsoft wyda." - Microsoft doprowadził do tego że ekran startowy win8 wygląda jak menu windowsa phone... patoligia, windows 8 całkowicie odbiera użytkownikowi władzę nad sprzętem, wszystko robi się samo, automatycznie, robotycznie, schematycznie... i sory, ale nie sądze żeby to był "jeden z ostatnich Windowsów jakie Microsoft wyda", przecież oni na tym trzepia taki szmal, że opłaca im się nawet wydac 2x ten sam system, tylko raz jako win 8 a raz jako win 9... Nikt normalny nie doprowadził by do upadku microsoftu, skoro jest największym gigantem tego rynku, i trzyma wszystko w garści, bo nie oszukujmy się, ale tak jest... Microsoft będzie wydawał windowsy do póki ludzie będą ich używac, do póki bedą kupowac komputery, do póki będą kupowac telefony, tablety i hu* wie co jeszcze...
Obrazek
Obrazek
Konto zablokowane przez administratora.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Maly »

Z tych kafelków nie trzeba korzystać, wystarczy zainstalować program i już mamy normalny przycisk start taki jak w windowsie 7. A poza tym jakiś wielkich różnic w stosunku do windowsa 7 w samym systemie nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
linia23
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 06 mar 2011, 18:07
13
Lokalizacja: Kristiansand

Re: Offtopic.

Post autor: linia23 »

Maly pisze:A poza tym jakiś wielkich różnic w stosunku do windowsa 7 w samym systemie nie ma.
Jak to niema? Rozumiem twoje zdanie, ale pomyśl o tych co lubią odpalać stare gry (np. ja) takie jak np Rally 2000?
Jazz Jackrabbit fan ™
skype: jazzjackrabbit07
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Offtopic.

Post autor: Maly »

Chodziło mi raczej o wygląd elementów np. Panelu sterowania.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalk 4
Obrazek
Awatar użytkownika
moog
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 22:26
11
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: Offtopic.

Post autor: moog »

Ja mam XP i nie mam do niego uwag, ale niedługo chyba będę musiał zmienić na nowszy, czyli 7, ponieważ do XP kończy się wsparcie.
Awatar użytkownika
stirlitz
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 08:24
10
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Offtopic.

Post autor: stirlitz »

ja też mam na jednym komputerze XP i uważam, że z systemów x86 jest najlepszy. Ale jak wsparcie się skończy, to będę dalej go używać, Microsoft tylko przestanie wydawać łaty dla systemu z chwilą końca wsparcia, a ja i tak ich nie instaluje. Dopiero jak już programy nie będą na nim działać to zainstaluje inny.
„Rzeczy niemożliwe mogę załatwić od ręki, ale na cud trzeba poczekać.” Zmiennicy
Obrazek
Obrazek
Wcześniej nienormalny12.
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Offtopic.

Post autor: Gierappa »

Podobno Microsoft po 8 wyda już tylko 9 i 10, później temat Windowsa będzie już zamknięty i stworzą całkowicie inny system, pod inną nazwą. Z tego co słyszałem i czytałem.
ODPOWIEDZ