Przemyślenia na temat GTA

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Gierappa »

Jak już wiemy R* za kilka lat prawdopodobnie wyda GTA VI, ale jak narazie nie ma żadnego trailera i w zasadzie nic nie wiemy, o nowej odsłonie gry, wiemy np. to że mapa gry będzie kilkutrotnie większa niż Los Santos z GTA V. Logiczną rzeczą dla większości graczy jest to że R* wykorzysta w GTA VI lokacje Vice City, tylko już w HD. Ale VC nie jest tak duże jak LS, dlatego też wysnułem teorie że w GTA VI poza tą główną lokacją, czyli według mnie VC, będą również inne lokacje, coś jak w stylu GTA San Andreas. I jeżeli R* poszłoby tą drogą to mogą oni wykorzystać już zrobione Liberty City bądź Los Santos. Ale ja osobiście myślę że skoro obszar rozgrywki ma być tak duży, to R* stworzy nowe Las Venturas, możliwe że powięszą obszar Lutherfort i jeszcze jedno miasto o którym nie było jeszcze mowy w GTA, według mnie będzie to albo miasto wzorowane na Detroit albo miasto wzorowane na Chicago. Co o tym myślicie? Są to tylko moje luźne przemyślenia. Co według was może być w nowym GTA?
Awatar użytkownika
Ydur
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: sobota 09 lip 2016, 15:41
7

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Ydur »

Myślę, że nowe gta będzie dostosowane do VR.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Maly »

Wg. dla odmiany fajnie by było jakby GTA VI osadzili w latach 60-70, ze względu na to, jakie wtedy poruszały się po drogach. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Filip Z M3
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 14:33
8

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Filip Z M3 »

To jest całkiem prawdopodobne . Według mnie powinni dodać prawdziwe samochody , i żeby akcja gry odgrywała się w Londynie .
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ydur
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: sobota 09 lip 2016, 15:41
7

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Ydur »

By wyszedł wtedy dodatek do pierwszego GTA (london 1969) w 3d :D
Awatar użytkownika
Filip Z M3
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 14:33
8

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Filip Z M3 »

Chyba cię porąbało dziewczynko
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ydur
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: sobota 09 lip 2016, 15:41
7

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Ydur »

Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Przemyślenia na temat GTA

Post autor: Gierappa »

Raczej nie mamy szans na GTA w Europie, czy jazde prawdziwymi samochodami w oryginalnej wersji, GTA London było raczej wypadkiem przy pracy niż jakąś grą z którą wiaząli by przyszłość. Pierwsza rzecz: żaden producent nie pozwoliłby rozbijać pojazdów w ten sposób jak w GTA, a co do Londynu, to za dużo roboty, Trzeba by było zrobić od cholery nowych pojazdów, i to tylko dla tej jednej gry, jakby GTA VI miało mieć miejsce w LOndynie to pewnie kosztowałoby ze 400 PLN.
ODPOWIEDZ