MegaUpload Zamknięte.

Stare, lecz warte zachowania tematy.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

MegaUpload Zamknięte.

Post autor: Maly »

Cytat instalki.pl:
Służby Federalne w Stanach Zjednoczonych wzięły na celownik popularny serwis wymiany plików - MegaUpload. Skutek? Zamknięcie witryny oraz jej zarządców. Nastąpiło to po blisko 6 latach działania usługi i zapewnieniach właścicieli, że treści nielegalne są niemal natychmiast usuwane.

MegaUpload to popularny serwis pozwalający internautom na szybką wymianę tych plików, które są zdecydowanie zbyt duże na przesłanie ich przy użyciu poczty elektronicznej. Założenia te są jak najbardziej słuszne, jednak usługa szybko przerodziła się w narzędzie wykorzystywane przez piratów do darmowej dystrybucji materiałów objętych prawami autorskimi: głównie filmów, oprogramowania i nagrań muzycznych. Ponieważ za wykupienie konta premium (szybszy transfer, brak konieczności oczekiwania na link do pliku) właściciele MegaUpload pobierali opłatę, zostało to potraktowane w taki sam sposób, jakby bezpośrednio uczestniczyli w procederze rozpowszechniania nielegalnych treści.

Oskarżyciele twierdzą, że w sumie serwis spowodował straty rzędu 500 milionów dolarów. O jego popularności świadczą liczby: 150 milionów zarejestrowanych użytkowników i 50 milionów wejść dziennie. Z dniem dzisiejszym usługa została zamknięta, a jej założyciel Kim Dotcom oraz trzech pracowników zostało postawionych w stan oskarżenia.

Dzisiejsze wydarzenie ma również pewien wymiar symboliczny w świetle nadchodzącej ustawy SOPA i PIPA. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin poparcie dla niej w amerykańskim Kongresie diametralnie spadło. Grupa Anonymus w związku z zamknięciem MegaUpload przeprowadziła również serię ataków, których celem było przeciążenie serwerów wielu organizacji zrzeszających artystów na całym świecie oraz zarządzających prawami do ich twórczości.
Jako że większość plików na forum było hostowane na MegaUpload proszę o pomoc w zbieraniu niedziałających linków, pliki których nie ma przerzucimy na nasz serwer aby nie było podobnych sytuacji.

Większość modów mam u siebie na kompie ale nie wszystkie wiec przydało by się zrobić listę modów i jeżeli ja nie będę miał to wpisze tam że nie mam, a może ktoś inny będzie miał to wrzuci.
Będzie okazja aby zrobić do wszystkiego instalator.

//Edit
Jednak nie wszystko stracone, MegaUpload ma podobno powrócić.
Obrazek
HyperSonic1
Wtajemniczony
Posty: 125
Rejestracja: piątek 27 maja 2011, 20:49
12

Re: MegaUpload Zamknięte.

Post autor: HyperSonic1 »

będą wszystkie dodatki z ms2 czy nie będzie ?? BĘDĄ
Kto chętny zagrać w Racera pisać na PW
Spoiler:
Konto zablokowane przez Bota
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: MegaUpload Zamknięte.

Post autor: Maly »

Trzeba reuploadować, w tym tygodniu mam zamiar się za to zabrać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anarchy97
Administrator
Posty: 1166
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 20:19
13
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: MegaUpload Zamknięte.

Post autor: Anarchy97 »

pomoge... ale ja tak masowo tego nie trzymam
Obrazek
Obrazek
Konto zablokowane przez administratora.
Awatar użytkownika
Maly
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 14:28
13
Lokalizacja: Groß Born
Kontakt:

Re: MegaUpload Zamknięte.

Post autor: Maly »

Na samą myśl mi się nie chcę... Gówniane FBI, akurat MegaUpload musieli zamknąć.
Obrazek
Zablokowany